Pro páry (1h) Manželská nápravna

Služba pro páry hledající adrenalinový zážitek plný emocí a energie, kterým je výprask v mé pracovně. Může být pro oba nebo jen jednoho s možností asistence druhého partnera, případně jako dárek. 

Můžete si objednat
Kód: 57
3 000 Kč

Garance soukromí, diskrétnost

Nikdy po vás nebudu vyžadovat žádné osobní údaje, pouze funkční email a křestní jméno (může být i smyšlené).

Vlastní učebna

V centru Prahy s vlastními nástroji. Dostupnost pěšky do 15 minut od vlakového nebo autobusového nádraží.

Profesionalita a respekt

Přes 10 let zkušeností, zaručuji respektování individuálních potřeb a přání klientů.

Přestože se snažíte být pro Vašeho partnera vždy oporou a snažíte se mu vyjít vstříc, pochopit jeho touhy a potřeby. Tak se může stát, že možná nemáte dostatek zkušeností nebo schopností na to, abyste mu poskytla to, co si přeje. Pořádný výprask s rákoskami, řemeny a biči může být pro mnohé drama, ale pro Vašeho partnera je mnohem hlubší a intenzivnější zážitek než jen fyzická bolest. Je to vzrušení a emocionální uvolnění, které mu pomáhá zrelaxovat a zbavit se každodenního stresu.

Pokud nemáte potřebné nástroje doma, máte obavy nebo se jen necítíte dostatečně zkušená, nezoufejte. Můžu Vám pomoci. Ráda Vám pomohu při výběru vhodného nástroje, předám Vám své zkušenosti a ukážu Vám, jak se s nástroji pracuje. A pokud si to budete přát, mohu Vás ve druhé roli také zaučit a naučit Vás některé triky a techniky a vybrat si nástroj, který vyhovuje Vám i jemu. Společně mu můžeme dát výprask, na který nezapomene. 

Vše bude probíhat v přátelské a bezpečné atmosféře mého soukromého studia (učebny), kde si budete moci užít nové a vzrušující zážitky.

Zaručuji respektování individuálních potřeb a přání klientů.

 

Zpět do obchodu