Online povídání (30 min) Pro nesmělé začátečníky

Začínat s BDSM a výprasky může být pro mnoho lidí velmi obtížné, necítí se na to připraveni nebo jednoduše nemohou hovořit o svých touhách s ostatními. Právě proto, Vám nabízím možnost popovídat si online. 

Můžete si objednat
Kód: 51
500 Kč

Garance soukromí, diskrétnost

Nikdy po vás nebudu vyžadovat žádné osobní údaje, pouze funkční email a křestní jméno (může být i smyšlené).

Vlastní učebna

V centru Prahy s vlastními nástroji. Dostupnost pěšky do 15 minut od vlakového nebo autobusového nádraží.

Profesionalita a respekt

Přes 10 let zkušeností, zaručuji respektování individuálních potřeb a přání klientů.

Nabízím možnost popovídat si online (sms, WhatsApp, google meet) o Vašich představách a zájmech. Během této konverzace můžete volně vyjadřovat své touhy a pocity. Poslouchám Vás se zcela otevřenou myslí, abychom společně přišli na to, co by pro Vás mohlo být tou pravou cestou do světa BDSM a výprasků. 

Pro nováčky je to skvělý způsob, jak zahájit kroky do světa výprasků a BDSM a hlavně si udržet své soukromí. V online "setkání" si můžeme povídat nebo psát. Mnoho lidí se však nemusí cítit připraveno hovořit o svých nejintimnějších touhách s cizími lidmi, a proto je online chat skvělým řešením, jak intenzivněji prozkoumat své potřeby a touhy bez toho, aniž byste cítili tlak z okolí. Můžete být zcela anonymní a hovořit s člověkem, který chápe, co se skrývá za Vaší touhou zkusit výprask.

Pokud je alespoň na jednu otázku níže tvá odpověď ANO, zarezervuj si se mnou online schůzku a můžeš si o tom popovídat v čase, který patří jen tobě. 

  • Chceš přijít na reálný výprask, ale nemáš odvahu? Bojíš se, že nevíš, co nebo kdo tě tam čeká? Chceš nejdříve poznat Paní Vychovatelku?
  • Jsi z daleka? Tvá práce, stav či nemoc ti nedovolují cestovat, ale výprasky tě zajímají?
  • Chceš se s někým podělit o své fantazie, rozvíjet je, ale nechceš reálný výprask?
  • Zajímá tě téma výprasků, líbí se ti dostávat nebo výprasky dávat? Láká tě to, ale cítíš se při tom provinile nebo špatně z důvodu, že se ti to líbí? Chceš si o tom povídat? Pomůžu ti pochopit, že je v pořádku, mít své vlastní fantazie a přání, které nás vzrušují. Není na tom nic špatného, ba naopak. 

 

Zpět do obchodu